1. pl
  2. en
  1. pl
  2. en

Zespół

Każdy projekt wymaga odpowiednio dobranego zespołu ekspertów, którzy swoimi umiejętnościami, wiedzą i doświadczeniem pomagają naszym Klientom mierzyć się z kryzysami i wyzwaniami biznesowymi. Ich pracę koordynują nasi liderzy zespołów doradczych.

 

Skorzystaj ze wsparcia specjalistów, którzy wiedzą, jak nawigować na oceanie ryzyka i szans. Pomożemy Ci przejść przez wizerunkową nawałnicę, umocnić pozycję, odzyskać kontrolę.

Bartłomiej Rajchert

CEO & Founder

Specjalizuje się w zarządzaniu komunikacją kryzysową i budowaniu dialogu między biznesem a otoczeniem publicznym. Prowadzi projekty z zakresu komunikacji kryzysowej i public affairs.

Stanisław Kostrzewski

Doradca Zarządu

Ekonomista, były wiceprezes BOŚ, w latach 90. w Najwyższej Izbie Kontroli blisko współpracował z ówczesnym prezesem NIK Lechem Kaczyńskim. Wieloletni skarbnik PiS i współtwórca tej partii, z którą rozstał się w 2014 r. Zarząd GDS i naszych Klientów wspiera w strategicznej analizie ryzyk i szans w relacjach z podmiotami administracji publicznej, w szczególności w obszarze finansów i bankowości.

Emilia Klima

Managing Director

Posiada wieloletnie doświadczenie w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej firm i organizacji, ukończyła socjologię i ekonomię. Liderka zespołów projektowych, odpowiedzialna za relacje z klientami, mediami i partnerami biznesowymi.

Marta Tumidalska

Strategy Director

Odpowiada między innymi za szeroko pojętą komunikację. Z wykształcenia ekonomistka, przez kilkanaście lat była dziennikarką i redaktorką w Polskiej Agencji Prasowej.

Mariusz Loch

Creative Director

Odpowiada za procesy kreatywne w budowaniu strategii  komunikacyjnych. Politolog, doświadczony dziennikarz i ekspert PR, wcześniej w PAP i Orange Polska.

GDS Grupa Doradztwa Strategicznego

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

 

ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa

+48 881 603 000

kontakt@GDSPolska.com

 

Dane rejestrowe:

NIP 7010426773

REGON 147262507

KRS 0000510617

Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Public Relations

© 2023 GDS

projekt i wykonanie:

Zuzanna Porzezińska-Turek